18. listopadu 2010. Den, kdy hokejisté Mladé Boleslavi naposledy vyhráli v Liberci. Černou sérii nezlomili ani teď. Bílí Tygři ukázali, že jsou v dobré pohodě. Nedalekého soka zlomili svými góly Marosz s Ordošem a vyhráli potřetí v řadě. Bodovali tak ve čtrnácti extraligových zápasech za sebou. Mladoboleslavský celek naopak v Liberci prohrál 22. utkání v řadě a venku padl potřetí za sebou.

 

Patrik Augusta (trenér Liberce): „Viděli jsme velice vyrovnanou bitvu, byl to boj o každý centimetr. Byli jsme produktivnější v předbrankovém prostoru a v důležitých momentech nás podržel Dominik Hrachovina.“

Pavel Patera (asistent trenéra Mladé Boleslavi): „Neodehráli jsme špatný zápas, ale bez gólu se vyhrát nedá. Celé utkání jsme ztratili v předbrankovém prostoru. Měli jsme tam nějaké šance, jenže jsme je nevyužili a naopak Liberec ze stejných pozic vstřelil dva góly vstřelil.“

BÍLÍ TYGŘI LIBEREC – BK MLADÁ BOLESLAV 2:0 (1:0, 1:0, 0:0)

Branky a nahrávky: 20. Marosz (Derner, Ordoš), 38. Ordoš (A. Musil).
Rozhodčí: Hodek, Bejček – Ondráček, Špringl.
Vyloučení: 2:1, navíc Skalický (Mladá Boleslav) 10 minut.
Bez využití.
Střely na branku: 25:25.
Nejlepší hráči: Dominik Hrachovina – Žiga Jeglič.
Diváci: 7 500 (vyprodáno).
Bílí Tygři Liberec: Hrachovina – Knot, Šmíd, Graborenko, Derner, T. Hanousek, Kotvan – Lenc, L. Hudáček, Průžek – Ordoš, Marosz, A. Musil – M. Zachar, P. Jelínek, L. Krenželok – D. Špaček, Najman, A. Dlouhý. Trenéři: P. Augusta a Kudrna.
BK Mladá Boleslav: Krošelj – Kurka, Ševc, Pláněk, Hrbas, Fillman, Dlapa – J. Stránský, Bičevskis, Lunter – Klepiš, Zbořil, R. Zohorna – Šťastný, Jeglič, Skalický – P. Kousal, Najman, Flynn. Trenéři: Rulík a Patera.

https://www.hokej.cz